Juice shop

Za studena lisované šťavy, orechové mlieka a malé koncentrované elixíry, ktoré vás okamžite nakopnú. K tomu čerstvé šaláty, domáci hummus alebo výživné chia pudingy. V juice shope zastávame filozofiu, že jedlo je našim najväčším liekom a riadime sa tým aj pri vytváraní receptúr.

Pozrite si našu ponuku

Šťavy

Zdravo a chutne

Vo Fachu lisujeme za studena – tou najkvalitnejšou metódou, ktorá z ovocia a zeleniny dostáva ich maximum. Do šťavy sa nedostáva žiaden kyslík a ani sa nezahrieva, čím sa v nej prirodzene zachovávajú všetky nutričné hodnoty, vitamíny, antioxidanty a minerály. Príďte si vychutnať osem rôznych kombinácii štiav a tri druhy elixírov.


Čítajte viac

Šaláty a dezerty

Čerstvé šaláty a domáci hummus

Každý deň iné, vždy čerstvé a podľa sezóny. Namiešajte si svoju obľúbenú kombináciu z troch druhov šalátov do praktickej krabičky. Výborne sa k nim hodí aj náš domáci hummus pripravený podľa tradičného receptu z cíceru a sezamovej pasty, ochutený koriandrom, alebo zdravé a výživne dezerty v podobe chia pudingu alebo raw ovsenej kaše.

Náš tím

Vo Fachu staviame na našich skúsenostiach a vlastnom názore, pričom sa nedržíme zaužívaných noriem. Máme radosť z našej práce a tvoríme veci, ktorým veríme.

Zoznámte sa s nami

FACH Juice shop
Ventúrska ulica 10
Mozartov dom
Bratislava I.

Mapa
+421 918 734 149
juiceshop@fachbratislava.sk

Po/ Pia: 9:30 – 18:00
So/ Ne: zatvorené