Eventy

Unikátny priestor v srdci Bratislavy. Historická budova Mozartovho domu na Ventúrskej ulici v sebe ukrýva nielen FACH Bistro a Juice shop, ale tiež miesta ideálne na event na mieru.

Pozrite si celý náš Eventový lookbook

Priestory pre všetko, čo si môžete priať

Miesto s nádychom histórie a moderný minimalistický interiér. Členité zákutia Mozartovho domu vám umožnia rezervovať si celý priestor alebo iba jeho časť.

K dispozícii ponúkame otvorené nádvorie a priestory uzavretého átria so živými stromami, Mozartovu sálu a niekoľko salónov.

Večierok na ktorý nezabudnete

Letná grilovačka, menšia oslava alebo veľká party? Do priestorov átria sa zmestí až 200 ľudí. Okrem skvelého jedla a profesionálnej obsluhy pre vás radi zabezpečíme aj štýlové osvetlenie, kvetinovú výzdobu alebo ozvučenie.

Tlačové konferencie

Uvoľnená tlačovka, ničím nerušená konferencia alebo striktne protokolárny event? Sami si povedzte. Vyberte si plne vybavenú Mozartovu sálu ozvučenú technológiou Bang Olufsen alebo veľkorysý, svetlý a preskelný priestor átria so živými stromami.

Festival

Využite všetky priestory, ktoré Mozartov dom ponúka a pripravte veľkolepý festival alebo event pre verejnosť. Sály a salóny si nechajte na workshopy a menšie prednášky a otvorené priestory naplňte prezentačnými stánkami alebo pódiom. Radi vám k tomu pripravíme originálny festivalový catering aj úpravu priestoru podľa vašich predstáv.

Očarujúca svadba

Elegancia, čistota, štipka noblesy a priestor s veľkolepou atmosférou od rána až do noci. K tomu kompletný servis s individuálnym prístupom od zabezpečenia výzdoby, cateringu, candy baru a zákuskov až po poskytnutie skladového priestoru.

 

Naša event manažérka vám bude k dispozícii počas celej doby plánovania, príprav a nakoniec aj počas samotného svadobného dňa.

Kontakt

Priestory, gastronómia a atmosféra sú pevným základom pre perfektný event. Obrovským bonusom je dokonalý eventový manažment a možnosť pripraviť pre vás všetko na mieru a presne tak, ako si to predstavujete.

V prípade záujmu vám radi vypracujeme cenovú ponuku. Celý tím FACH sa na vás už teraz teší.


Ozvite sa nám
+421 902 214 044
info@fachbratislava.sk