Bistro

Náš vlastný kváskový chlieb a výberová káva od rôznych lokálnych alebo svetových pražiarov sú základom, od ktorého sa odvíja všetko podstatné. Vyskúšajte naše variácie na otvorené sendviče, kávu pripravenú alternatívnymi metódami, víno, pivo alebo cider od lokálnych výrobcov, či sladké výrobky z našej pekárne.

Aktuálne menu

SEZÓNNE MENU

Od raňajok až po večeru

V ponuke nášho menu nájdete osemnásť jedál, ktoré varíme vždy podľa aktuálnej sezóny a s dôrazom na pôvod surovín. Príďte ochutnať cuketovú polievku s chlebovo paradajkovým pestom, roládu z kukuričného kuriatka, či obľúbený pastrami sendvič.


Kompletné menu

Raňajky

Kvalitný začiatok dňa

Domáce sendviče, vajíčka, náš vlastný kváskový chlieb alebo poctivá vianočka a nezabúdame ani na milovníkov kaší a ľahkého vegánskeho jedla. Vyberte si to, na čo máte práve chuť. Každý deň od 8:30 do 11:00 vo FACH Bistre.


Raňajkové menu

Kváskový chlieb

Čerstvý chlieb každý deň

Pri pečení používame najmä niekoľkogeneračné kvásky, z ktorých pečieme v kamenej peci nielen náš pšeničný chlieb, ale aj rôzne iné chleby. Z kaviarne si môžete domov odniesť napríklad aj kváskové chleby zo špaldy, orechov, zeleniny, kváskové bagety alebo sladké škoricové a kardamónové drdoly.


Pozrite si viac

Káva

Výberová káva

Na mlynčekoch sa nám strieda rotujúca ponuka káv od rôznych lokálnych alebo zahraničných pražiarov výberovej kávy, ktorú pripravujeme nielen ako klasické espresso, cappuccino, či flat white, ale tiež pomocou alternatívnych metód.

Náš team

FACH Family

Kreatívny, zapálený a motivovaný človek. Taký, ktorý by sa hodil k nám, k normálnym ľuďom, ktorí milujú poctivú gastronómiu. Ak ste taký a chcete sa informovať o aktuálnych otvorených pozíciach pošlite nám mail.


info@fachbratislava.sk

Kontakt

FACH Bistro
Ventúrska ulica 10
Mozartov dom, Bratislava I.

Mapa
+421 918 734 129
bistro@fachbratislava.sk


Otváracie hodiny
Po: 8:30 – 20:00
Ut / So: 8:30 – 22:00
Ne: 8:30 – 20:00