Bistro

Jedlo, ktoré varíme srdcom, náš vlastný kváskový chlieb a výberová káva sú základom, od ktorého sa odvíja všetko podstatné. K tomu domáce limonády, miešané drinky, kvalitné víno, pivo, či sladké výrobky z našej pekárne. V Bistre vždy nájdete to, na čo máte práve chuť. 

Aktuálne menu

SEZÓNNE MENU

Od raňajok až po večeru

V ponuke FACH Bistra nájdete poctivé, sezónne jedlá pripravené s dôrazom na kvalitu a pôvod surovín. Doprajte si u nás raňajky, pomalý víkendový brunch, pracovný obed alebo dobrú večer s pohárom kvalitného vína.


Kompletné menu

Raňajky

Kvalitný začiatok dňa

Domáce sendviče, vajíčka, náš vlastný kváskový chlieb alebo horúca novinka kvásková vianočka a nezabúdame ani na milovníkov kaší a ľahkého vegánskeho jedla. Vyberte si to, na čo máte práve chuť. Každý deň od 8:30 do 11:00 vo FACH Bistre.


Raňajkové menu

Večerné menu

Užite si záver dňa vo FACH Bistre

Chceme, aby ste u nás radi trávili čas aj večer. Aby ste ku koncu dňa mohli ochutnať to, čo vám cez deň nenaservírujeme a dopriať si k jedlu pohár kvalitného vína alebo jeden z našich drinkov. Práve preto sme pre vás pripravili večerné menu, ktoré si môžete užívať vždy po 17:00. 


Večerné menu

Kváskový chlieb

Čerstvý chlieb každý deň

Pri pečení používame najmä niekoľkogeneračné kvásky, z ktorých pečieme v kamenej peci nielen náš pšeničný chlieb, ale aj rôzne iné chleby. Z kaviarne si môžete domov odniesť napríklad aj kváskové chleby zo špaldy, orechov, zeleniny, kváskové bagety alebo sladké škoricové a kardamónové drdoly.


Pozrite si viac

Káva

Výberová káva

Na mlynčekoch sa nám strieda rotujúca ponuka káv od rôznych lokálnych alebo zahraničných pražiarov výberovej kávy, ktorú pripravujeme nielen ako klasické espresso, cappuccino, či flat white, ale tiež pomocou alternatívnych metód.

Náš team

FACH Family

Kreatívny, zapálený a motivovaný človek. Taký, ktorý by sa hodil k nám, k normálnym ľuďom, ktorí milujú poctivú gastronómiu. Ak ste taký a chcete sa informovať o aktuálnych otvorených pozíciach pošlite nám mail.


info@fachbratislava.sk

Darčekové karty

Venujte zdravie a pohodu

Môžete si vybrať poukážky v hodnote 30€ alebo 50€ a tiež takú, ktorá v sebe skrýva očistú coldpress kúru plnú čerstvých štiav. Pretože zážitky sú najviac a my vieme, ako ich zabaliť do rozmeru 21×15 centimetrov. Naše darčekové karty nájdete v Bistre aj Juice shope a objednať si ich môžete aj mailom.


bistro@fachbratislava.sk

Kontakt

FACH Bistro
Ventúrska ulica 10
Mozartov dom, Bratislava I.

Mapa
+421 918 734 129
bistro@fachbratislava.sk


Otváracie hodiny
Po: 8:30 – 20:00
Ut / So: 8:30 – 22:00
Ne: 8:30 – 20:00