FACH Delivery až k vám domov

Súčasná situácia a rýchlosť akou sa vyvíjala neprekvapila iba vás, ale aj nás. V záujme vašej bezpečnosti a zdravia našich zamestnancov, sme všetky naše prevádzky na niekoľko dní zatvorili. Počas nich sme usilovne uvažovali nad tým, ako ďalej robiť to, čo nás baví a môcť pre vás pripravovať to, čo máte z Fachu najradšej.

Rozhodli sme sa preto voziť vám tie najobľúbenejšie z našich produktov až domov. Ako to bude fungovať?

Vyberte si balíček

Vyskladali sme pre vás niekoľko balíčkov z tých najobľúbneješích coldpress štiav a shotov z Juice shopu a kváskového pečiva z našej pekárne.

Aktuálnu ponuku balíčkov a ich obsah nájdete na našich sociálnych sieťach. V prípade, že nepoužívate Facebook ani Instagram, dajte nám vedieť a ponuku vám radi pošleme mailom.

Objednávky

Objednávky prijímame telefonicky na čísle 0918 734 129. Balíčky si môžete objednávať počas každého pracovného dňa, no vždy najneskôr deň pred rozvozom do 12:00.

Za objednávky vopred môže kvások. Chceme pre vás totiž piecť čo najčerstvejšie a bez odpadu a ako iste viete, kvalitné kváskové pečivo potrebuje čas. Tak preto.

Rozvoz a platba

Objednávky budeme voziť každú stredu a piatok. Ak chcete svoj balíček v stredu, dajte nám vedieť najneskôr v utorok do 12:00. Ak v piatok, zavolajte nám najneskôr vo štvrtok do 12:00.

Rozvoz aj balenie je bezplatné. Pri objednávke vždy platíte iba sumu balíčka, prípadne balíčkov, ktoré ste si vybrali.

Platba je možná iba kartou pri prevzatí. Hotovosť v tomto období z hygienických dôvodov nechceme prijímať. Veríme, že rozumiete.

Bezpečnosť

Hygiena je u nás nesmierne dôležitá. Nielen v tomto období, ale vždy. Teraz na ňu dávame ešte väčší pozor ako obvykle a aj obvykle sme naozaj prísni. Naši kolegovia sú vybavení všetkými ochrannými pomôckami. Majú rúška, rukavice aj ochranné obleky a pravidelne im meriame teplotu.

Každodenná dezinfekcia našich priestorov a áut je samozrejmosťou. Náš tím sme navyše rozdelili do dvoch nezávislých skupín, ktoré budú fungovať úplne oddelene a nebudú sa stretávať. Pre každý prípad. Aby sme vám zdravé coldpress šťavy a kvalitný kváskový chlieb mohli bezpečne voziť až domov.

Ďakujeme, že vás máme a veríme, že vám naše produkty budú robiť radosť aj teraz.

Držte sa, zostaňte zdraví a my sa o vás radi postaráme.

FACH tím

Sledujte náš blog, sociálne siete a newsletter pre viac noviniek.