FACH Delivery až k vám domov

Súčasná situácia a rýchlosť akou sa vyvíjala neprekvapila iba vás, ale aj nás. V záujme vašej bezpečnosti a zdravia našich zamestnancov, sme všetky naše prevádzky na niekoľko dní zatvorili. Počas nich sme usilovne uvažovali nad tým, ako ďalej robiť to, čo nás baví a môcť pre vás pripravovať to, čo máte z Fachu najradšej.

Rozhodli sme sa preto voziť vám tie najobľúbenejšie z našich produktov až domov. Ako to funguje?

Vyberte si balíček

Vyskladali sme pre vás niekoľko balíčkov z coldpress štiav a shotov z Juice shopu a kváskového pečiva z našej pekárne. Pridali sme raňajkový balíček aj balíček s jedlom na obed či večeru.

Ponuku a zloženie balíčkov mierne upravujeme podľa sezónnosti. Obedový balíček meníme pravidelne.

Objednávky

Objednávky prijímame telefonicky na čísle 0918 734 129. Balíčky si môžete objednávať každý deň vrátane víkendov.

Rozvoz aj balenie je bezplatné. Pri objednávke vždy platíte iba sumu balíčka, prípadne balíčkov, ktoré ste si vybrali.

Rozvoz a platba

Objednávky vozíme každý utorok a piatok. Ak chcete svoj balíček v utorok, dajte nám vedieť najneskôr v pondelok do 12:00. Ak v piatok, zavolajte nám najneskôr vo štvrtok do 12:00.

Za objednávky vopred môže kvások. Chceme pre vás totiž piecť čo najčerstvejšie a bez odpadu a ako iste viete, kvalitné kváskové pečivo potrebuje čas. Tak preto.

Platba je možná iba kartou pri prevzatí. Hotovosť v tomto období z hygienických dôvodov neprijímame. Veríme, že rozumiete.

Bezpečnosť

Hygiena je u nás nesmierne dôležitá. Nielen v tomto období, ale vždy. Teraz na ňu dávame ešte väčší pozor ako obvykle a aj obvykle sme naozaj prísni. Naši kolegovia sú vybavení všetkými ochrannými pomôckami. Majú rúška, rukavice aj ochranné obleky a pravidelne im meriame teplotu.

Každodenná dezinfekcia našich priestorov a áut je samozrejmosťou. Náš tím sme navyše rozdelili do dvoch skupín, ktoré fungujú úplne nezávisle. Aby sme vám zdravé coldpress šťavy, kvalitný kváskový chlieb aj jedlo mohli bezpečne voziť až domov.

Ďakujeme, že vás máme a veríme, že vám naše produkty budú robiť radosť aj teraz.

Držte sa, zostaňte zdraví a my sa o vás radi postaráme.

FACH tím

Sledujte náš blog, sociálne siete a newsletter pre viac noviniek.