Bread & Coffee

Náš vlastný kváskový chlieb a výberová káva od rôznych lokálnych alebo svetových pražiarov sú základom, od ktorého sa odvíja všetko podstatné. Vyskúšajte naše variácie na otvorené sendviče, kávu pripravenú alternatívnymi metódami, víno, pivo alebo cider od lokálnych výrobcov, či netradičné sladké chlebíky.

Chlieb

Čerstvý chlieb každý deň

Pri pečení používame najmä niekoľkogeneračné kvásky, z ktorých pečieme v kamenej peci nielen náš pšeničný chlieb, ale aj rôzne iné chleby. Z kaviarne si môžete domov odniesť napríklad aj kváskové chleby zo špaldy, orechov, zeleniny, kváskové bagety alebo sladké kakaové a kardamónové drdoly.

Pozrite si viac

Káva

Výberová káva

Na mlynčekoch sa nám strieda rotujúca ponuka káv od rôznych lokálnych alebo zahraničných pražiarov výberovej kávy, ktorú pripravujeme nielen ako klasické espresso, cappuccino, či flat white, ale tiež pomocou alternatívnych metód ako sú AeroPress alebo V60.

Čítajte viac

V ponuke nášho menu nájdete aj dvanásť jedál, ktoré varíme vždy podľa aktuálnej sezóny a s dôrazom na pôvod surovín. Príďte ochutnať našu osviežujúcu jogurtovú polievku, šalát s roast beefom a arašidovou omáčkou, či obľúbený sendvič z trhaného bravčového mäsa.

Kompletné menu

 

Náš tím

Vo Fachu staviame na našich skúsenostiach a vlastnom názore, pričom sa nedržíme zaužívaných noriem. Máme radosť z našej práce a tvoríme veci, ktorým veríme.

Fach Bratislava
Ventúrska ulica 10
Mozartov dom
Bratislava I.

Mapa

+421 918 734 129
breadandcoffee@fachbratislava.sk

Po: 9:30 – 20:00

Ut / So: 9:30 – 24:00

Ne: 9:30 – 20:00